1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

www.RichTown.us.lt | Tau ir tavo draugams!

Diskusija 'Besikuriantys serveriai' skyriuje nuo Lukas_Damian, Rugpjūtis 30, 2017.

 1. Lukas_Damian

  Lukas_Damian Naujas narys

  Lukas_Damian, Rugpjūtis 30, 2017 #1
  Paskutinis pakeitimas: Rugpjūtis 30, 2017
  Užsiregistravęs:
  Rugpjūtis 30, 2017
  Pranešimai:
  1
  Taškai už trofėjus:
  1
  Lytis:
  Vyras
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  Aš esu Lukas. (visai nesenai ( 2017.08.18 ) pradėjau rašyti koreguoti SAMG modifikacija. Nusprendžiau nekartoti senų klaidų ir pradėjau kurti nuo sunkiausių sistemų - verslai, mašinos, namai ir kt. Pasistengsiu, jog kiekviena sistema turėtų savo pliusų ir minusų, tam jog žaidimas turėtų ir įgautų šokią tokią prasmę. Serveris kaip ir bet kuriame RPG tipo serveriuose, turės sustiprinta ekonomika, todėl kiekvienas euras manau bus svarbus, tol kol įsivažiuosite, kol nusipirksite namą, verslą, mašiną, kai turėsite viską, galėsite ieškotis įvairiausios veiklos gaujuose, teisėsaugoje ar bet kurioje kitoje frakcijoje, serveryje visos frakcijos turės savo privalumų, nereikalingų frakcijų vargu ar surasite. O atnaujinimai bus daromi kas 2-3 dienas. Šioje "geroje" modifikacijoje padariau 3 atnaujinimus, bet puikius. Sutvarkiau daug klaidų, visokių bug'ų. Dar mapp'erio pagalbą jis sukūrė dauguma nauja mapp darbų. Mapper'is dirba su mapp darbais, o aš prie modifikacijos.

  Truputį apie serverį:


  Mašinų salonas - Kiekvienas žaidėjas užėjęs į serverį žinoma jis nenorės vaikščioti pėščiomis, o jam pagelbės kažkokia transporto priemonė, nors ir blogiausiai veikianti, svarbu važiuojanti, bet žinoma važiuojant ramiai su transporto priemonę jums reikės įšsilaikyti teises vairavimo mokykloje, tuo pačiu ir praktika. Taigi mūsų serveryje yra netgi 3 salonai tai yra: Brangių mašinų salonai, pigiųjų mašinų salonai, pigiausių mašinų salonas. Žinoma kainos irgi skirsis nuo pavadinimo, kuo gražesnė mašina ar greitesnė ji bus žinoma brangesnė. Taigi kiekvienas serverio žaidėjas gali įpirkti transporto priemone.
  Vairavimo mokykla - Kiekvienas žaidėjas pradėjęs žaisti privalo išsilaikyti teises t,y transporto bei motociklo teisių juk viskas būtų teisinga , kad jūsų nepagautu policija ir jums nebūtų didele bauda ar netgi galėtumėte sėsti į kalėjimą už neturėjimą teisių. Norint išsilaikyti teises turit praeiti teorija bei praktika ir tada jums bus pravažiavimas mieste su tam tikru transportu..


  Bankas - Kiekvienas žaidėjas pradėjęs žaisti mūsų serverį juk jis iškarto neturi daug pinigų todėl jis gali taupyti pinigus banke, aišku jis privalo susikurti sąskaitos kortele ir tada puikei gali naudotis banku taupyti pinigus. Gali išimti ir įdėti pinigus į banką.


  Stotis - Pagrindinė susitikimų vieta , kiekvienas žaidėjas galite susitikti su savo žaidėjais ir keliauti pro visa šalį, pasaulį su traukiniu tai lankomiausia vieta mūsų SanFierro mieste, čia yra kavinės, degaline ( juk įsipilti degalų ) ir tiek.

  Kita:

  Transportas - Serveryje kaip paprastam žaidėjui galima turėti dvi transporto priemones, galima pirkti ir pigias ir brangias transporto priemones, norint pasikeisti transportą turite jį parduoti kitam serverio žaidėjui arba parduoti serveriui.

  Vyriausybe - Serveryje yra vyriausybe , kuriame galima nusimti alga.

  Būstas - Kiekvienas serverio žaidėjas galite turėti savo būsta t,y nama , namai nėra brangus, tad kiekvienas serverio žaidėjas gali nusipirkti namą namo funkcijos gan įdomios, kiekvienas žaidėjas turintis savo namą gali namo viduje gydytis, dėti ginklą, narkotikus ir t.t.

  Verslas - kainuoja nemažai pinigų, bet jį įsigijus gali pinigai išaugti dvigubai ar dar daugiau, nei už jį mokėjote, tiesiog todėl, kad jūs žinote kur investuoti. Verslą valdyti galite su komanda /verslas toje vietoje kur jį nusipirkote. Verslą galite perrašyti kitam žmogui, investuoti į jį, keisti darbuotojų skaičių, plėtoti jį, padėti ir išimti pinigus iš verslo fondo.

  Serverio informacija:


  Serverio IP: Dar nestartavęs.

  TeamSpeak : IP Kuriama.

  Serverio Tinklalapis: www.RichTown.us.lt

  Komandos tikslas.  Suburti gera komanda, kuri pasirūpintu serveriu. Minimalus žaidėjų skaičius per diena. Administracija - kuri būtų besirūpinanti žaidėjais, ir serveriu. Įgyvendinti jūsų norus, pageidavimus, įdėjęs. Atsižvelgti į jūsų kritika, pastebėjimus. Paruošti gerus atnaujinimus, kas diena, kurie jums patiktų ir be abejo niekada nepasiduoti. Po kiek laiko stengsimės nusipirkti visiem patinkančia .LT galūnę.
   

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...