1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

Tarptautinis Mta:DayZ Projektas (Startas Rugsėjo 9)

Diskusija 'Jūsų MTA serveriai' skyriuje nuo Paulius_Strikeris, Rugpjūtis 20, 2014.

 1. Paulius_Strikeris

  Paulius_Strikeris Aktyvus narys

  Užsiregistravęs:
  Kovas 26, 2011
  Pranešimai:
  2
  Taškai už trofėjus:
  101
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  [​IMG]

  Sveiki Gta-Online forumo lankytojai,
  Baigiantis vasarai džiaugiuosi galėdamas paskelbti apie dar vieną, Aktoriaus kurto, Mta:Dayz projekto sezono pradžią. Tikrai ne perdėsiu sakydamas, kad tai bus dar vienus metus geriausias, ar bent jau vienas iš populiariausių dayz serverių Lietuvoje, bei užsienyje. Žinodami, jog prieš vasarą ne kartą pasiekėme maksimalų leistiną žaidėjų skaičių (80/80), savininkai teigia, kad tai tik visko pradžia. Naujajame sezone viskas prasideda iš naujo. Naujas game-mode, nauji mapp darbai, naujos sistemos ir sutvarkytos klaidos iš senesnių modo versijų.  [​IMG]
  Žinoma, einant laikui ne vien pats serveris keičiasi, bet ir jo savininkai. Projektą papildė naujas skripteris siūlydamas daug naujų sistemų gerinančių mūsų žaidimą. Nors daug atskleisti savininkai nenori ir prašo palaukti antrojo sezono pradžios, tačiau papasakojo apie kelias naujas sistemas, kurias išvysime serveryje.


  New* Crafting system
  Iš Anglų kalbos išvertus žodį crafting, kuris reiškia gebėjimą savomis rankomis pasigaminti daiktą iš paprasčiausių medžiagų, suprasime, jog joks išgyvenimo projektas be to negali apsieiti. Juk ne viską gali atrasti, o gebėjimas pačiam pasidaryti reikiamą dalyką dar niekam nepakenkė. Naująjame sezone beveik viską galėsite pasigaminti patys atradę reikiamų medžiagų. Pradedant kuprinėmis, baigiant ginklais ir sprogmenimis.

  New* Gun silencer
  Ginklo s*****tuvas. Šis dalykas tikrai nesumažins šaunamosios ginklo galios. Jo pagalba stipriai sumažinsite šūvių garsą bet kokiame ginkle, todėl pašaliniams bus sunkiau orientuotis iš kur į juos šaudo, o toliau esantys žaidėjai visai negirdės jūsų "blogos" veiklos. S*****tuvai yra dviejų rūšių. Tie, kuriuos pasigaminate ir tie, kuriuos randate. Pasigamintą duslintuvą galėsite naudoti ne vieną kartą, tai yra - uždėjus ant ginklo bet kada galėsite jį nuimti ir uždėti ant kito ar tiesiog nešiotis, jei nebeturite tame ginkle kulkų. Radus s*****tuvą, jį galėsite panaudoti tik kartą. Uždėjus ant ginklo, jį nuimti taps nebeįmanoma.

  New* Backpack
  Savaime supranta, kad kuprinė nėra naujiena dayz projektuose. Tiesa sakant tai svarbiausias, ar bent vienas iš svarbiausių daiktų, kuriuos reikia gauti žaidžiant. Žinoma, be jos įmanoma išgyventi, tačiau tai apsunkina visus reikalus, nes juk šautuvų, degalų bakelių ir kitų dalykų neįsidėsi į kišenę. Kaip ir seniau, jas galima bus rasti įvairiose vietose, tačiau nuo šiol jas galėsite pasigaminti ir patys. Taip pat, neretai teks jas siūti, kad galėtumėte pilnai naudoti ar įsisiūti naują kišenę papildomiems daiktams.  Senas aprašymas - rasite visą informaciją apie praėjusį sezoną, kuo geriau mta už samp, pagrindus apie dayz ir daug visko.
  [​IMG]

  Sveiki SuperGames forumo lankytojai,
  Ne per seniausiai išpopuliarėjus tokiems žaidimams kaip Rust ir DayZ, Mta projektų kūrėjai taip pat stengiasi neatsilikti nuo šio žanro. Todėl šįkart noriu jums pasiūlyti tikrai neeilinį, dviejų lietuvių sukurtą, Mta:DayZ tarptautinį serverį. Nors ir mta nėra toks populiarus Lietuvoje, bet per beveik 8 mėnesius gyvavimo šis nedidukas projektukas sugebėjo pasiekti 80/80 žaidėjų rekordą ir kiekvieną dieną palaiko vidutinišką 30 - 50 prisijungusių žaidėjų vidurkį iš daugiau nei dešimties Europos šalių. Tikriausiai pagrindinis klausimas jums pasistojantis - kodėl Mta, o ne sa:mp? Pradedant tokiomis mažomis detalėmis, kaip unikalios žaidėjų, mašinų išvaizdos, didelis ginklų pasirinkimas, baigiant pagrindiniu dalyku ko trūksta daugelyje sa:mp projektų: anti-cheat. Naujausioje mta versijoje NĖRA programų, kurios palengvina žaidimą, padaro nemirtingu ir panašių dalykų.

  [​IMG]
  Pagrindinis šio žaidimo tikslas - išgyventi kuo ilgiau bet kokiomis aplinkybėmis naudojantis ant žemės, ar paslėptose dėžėse, rastais daiktais. Aišku, jie bet kur nesimėto, todėl san andreas žemėlapio žinojimas šioje situacijoje labai praverčia. Tik prisijungus į žaidimą turėsite 8 vietų kuprinę, 2 tvarsčius ir 1 nuskausminamųjų ta****ę, tokiu atveju, kad nukritus nuo aukštesnio kalno ar užpuolus zombiui iškart nemirtumėte. Pirmiausia, neturint ginklo, vengti zombių. Ieškoti daiktų patartina įvairiausiuose miestuose ir miesteliuose, garažuose ir laivuose. Taip pat galite atrasti sudužusį karinį sraigtasparnį pilną įvairiausių kuprinių, ginklų, aprangų ir kitų dalykų. Žaidėjo sveikata matuojama kraujo lygiu. Maksimalaus kraujo kiekio nėra, bet vidutinis 12.000ml. Labai retais atvejais galima pasikelti iki 14.000ml, o nukritus žemiau patartina sunaudoti medical kit, kuriuos rasite miestų ir miestelių ligoninėse, arba užvalgyti (nors tai mažai kuo padeda, bet vis geriau nei mirti).

  [​IMG]

  Taigi sužinojome, kad tikrai verta rinktis mta, taip pat šiek tiek susipažinome kas per žaidimo versija čia yra. Bet vis dar kyla klausimas kodėl verta rinktis šį projektą, o ne kokį kitą? Kadangi serveris gyvuoja jau beveik 8 mėnesius ir turi gan nemažą vidutinį žaidėjų skaičių, todėl dėl šio projekto užsidarymo greitu metu, galite nesijaudinti. Nepaisant to projektas siūlo - ypač didelę transporto priemonių, aprangų įvairovę, unikalius ginklus su dar jūsų ausims negirdėjusiais garsais, paslaugius administratorius, nuolat vykstančias akcijas, bei renginius ir daug kitų dalykų, kuriuos išvardinti tikrai užtruktų gan ilgai. Taip pat projekto savininkai jums garantuoja gerai praleistą laiką 24h per parą, 7 dienas per savaitę šiame projekte. Jeigu ir tai jums atrodo per mažai, kodėl verta apsilankyti projekte, tai visą po-velykinę savaitę vyksta paslėptų kiaušinių ieškojimas, su unikaliomis aprangomis, ginklais ir didžiausiomis kuprinėmis, kurias galėsite pasidėti į palapinę (tai vieta, kur net ir mirus daiktai nedingsta).

  [​IMG]


  Tikiuosi pamatyti daug naujų veidų serveryje. Tikrai nenusivilsite pasirinkę būtent šį projektą. Taip pat, kiek teko girdėti, greitu metu bus sukurtas tinklapis, bei TeamSpeak serveris. Tiek iš mano pusės, linkiu geros dienos ir mokslo metų užbaigimo.
  [​IMG]
  Savininkų kreipimasis į žaidėjus:


  Quote
  Stengiamės užtikrinti geriausią žaidimo kokybę, bei pojūčius. Esame ne kartą sakę: nedarome stebuklų, todėl reikės laiko... Esame labai dėkingi už tokį palaikymą, kurį Jūs mums suteikiate. Nuoširdus AČIŪ.

  Pagarbiai,
  Eilinis serverio žaidėjas Forsaken.
   
 2. Reamis

  Reamis Gerai žinomas narys

  Užsiregistravęs:
  Kovas 14, 2011
  Pranešimai:
  460
  Taškai už trofėjus:
  403
  Lytis:
  Vyras
  Vietovė:
  Vilnius
  Įvertinimai:
  +81 / 0 / -0
  Mldc, kad mta, ne mldc, kad be DayZ daugiau nieko nematot.
  Suprantu, kad DayZ geras modas, galima jį atsisiųst, pasikeist mapus, mašinas ir jau ale **** servas, bet gal savo kažką daryt būtų laikas?
  Nėra MTA Lietuviško Role-Play (kol Buffas nepaleido), tai kurkit, ar real laifą darykit, galiausiai reikia mums konkurentų, darykit freeroam servą.
   

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...