1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

Naujas Samp serveris!

Diskusija 'Kiti žaidimai' skyriuje nuo DonatasM, Liepa 2, 2017.

 1. DonatasM

  DonatasM Naujas narys

  Užsiregistravęs:
  Birželis 30, 2017
  Pranešimai:
  2
  Taškai už trofėjus:
  1
  Lytis:
  Vyras
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  Skype:
  Apie projektą  Norėčiau Jums aprašyti SA:MP drift serverį, kuris teikia malonų bei kokybišką žaidimą žaidėjams net pusę metų! Projektas pradėjo savo darbus 2016.12.30. Nuo to laiko iki dabar buvo išleisti 22-eji atnaujinimai, kurių metu atsirasdavo naujų dalykų, bei klaidų ištaisymų. Menkiausia klaida serveryje tvarkoma kuo greičiau.

  Serverio atmosfera

  Atėjus į serverį išvysite malonią atmosferą, kurią sukūrė administracija ir patys žaidėjai. Į administraciją galite kreiptis bet kokiu klausimu – jie jums tikrai atsakys. Žinoma, nereikia pamiršti, jog yra ir komanda /pagalba, kurią parašius jūs rasite informacijos apie serverio dalykus.

  Apsaugos

  Serveris taipogi apsaugotas nuo čyterių. Šiuo metu veikia virš 10 skirtingų anti-cheat (anti fake kill, anti crashers, anti speed, anti bot, anti troll ir kt.). Taigi, piktavaliai Jums nesugadins žaidimo malonumo! Lyg to nebūtų gana, duomenų bazėje esantys žaidėjų slaptažodžiai yra užšifruoti „hash“ būdais iš daugiau nei 100 skirtingų simbolių, taigi nei savininkas, nei kiti gali atpažinti Jūsų realius slaptažodžius!

  Veikla

  Visi žino, jog drift kažkada tai atsibosta. Taigi serveryje yra įvairiausių kitų veiklų už kurias galite gauti atlygius pradedant mini eventais (automatiniais) ir baigiant minigames sistema. Mini eventai yra 3:

  1. Proto event. Jame žaidėjas laimi pinigų, jei atsako į pateiktą klausimą. Šitas event vyksta pokalbių lange (kitaip sakant chat‘e).
  2. Ghost car. Čia žaidėjas laimi pinigų ir taškų kai pirmas nuvyksta pas mašiną, kuri atsiranda bet kur žemėlapyje Tas geriausia, jog jos vietą žymi minimap‘e mėlynos mašinukės icon‘a.
  3. Pinigų lagaminas. Čia žaidėjas laimi pinigų, jei suranda lagaminą. Chat‘e atsiranda tik užuomina kur jis yra (t.y. miestas ir to miesto regionas). Priartėjus prie lagamino per 80 metrų Jums rodys kiek iki jo liko. Tai padeda labiau orientuotis.
  Jeigu mėgstate rizikuoti ir mokate gerai šaudyti tada galite mesti kitam žaidėjui dvikovos iššūkį su komanda /duel. Ją parašius jums leis pasirinkti sumą pinigų iš kuriuos žaisite ir ginklus su kuriais kovosite.

  Taipogi galite parašyti teleportai /teleportai ir ir ten susirasti įdomių vietų, kur galėsite linksmai praleisti laiką.

  Čia dar ne viskas. Parašius /zvejyba jus nuteleportuos į žvejybos vietą. Ten galėsite nusipirkti meškerę, valą, masalo ir pradėti žvejoti. Už kiekvieną žuvį gausite iki 1.000€. Daugelis klausia, kam žvejybos drift serveryje, o atsakymas paprastas – kad žaidėjai rastų kuo daugiau jiems patinkančios veiklos.

  Na ir galiausiai minigames sistema. Visus minigames galite rasti parašę /minigames komandą. Serveryje yra kelių tipų minigames:

  1. Sniper
  2. Deagle
  3. Minigun
  4. Sumo
  5. Car chase
  6. Cops and robers
  7. Tankai
  8. Granatos
  9. Team Deathmatch
  Kai kurie iš šių minigames turi net ne vieną areną, pvž. Yra 6-ios skirtingos sumo arenos, Car Chase - 2, o deagle – 3 skirtingos arenos.

  Serverio komanda

  1. Nattive – projekto įkūrėjas, scripteris.
  2. iNette. – serverio prižiūrėtoja.
  3. Vuffalo – atsakingas už žemėlapio gražinimus.
  Buvę komandos nariai:

  1. Rosvis_Wanda – atsakingas už žemėlapio gražinimus.
  Pabaigai

  Visų sistemų neaprašiau, todėl atėję į serverį galėsite su jomis susipažinti. Neišskiriu šio serverio kaip „unikalaus“, nes taip tikrai nėra. Kiekvieną atnaujinimą stengiamės pristatyti žaidėjams labiau atnaujintą žaidimo turinį, kuriuo jie galėtų mėgautis. Visą informaciją apie atnaujinimus rasite serveryje parašę komandą /update.

  Kadrai iš serverio: http://imgur.com/a/7ROtL

  Serverio IP: 45.125.66.111:7777 (samp.top-drifters.lt)
  Serverio svetainė: www.top-drifters.lt

  Tikiuosi aprašymas patiko, serveryje visi laukiami!
   

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...