1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

Naujas SA-MP projektas VGP-LIFE.LT jau ČIA!

Diskusija 'Besikuriantys serveriai' skyriuje nuo Marshas_Play, Kovas 9, 2017.

 1. Marshas_Play

  Marshas_Play Naujas narys

  Užsiregistravęs:
  Kovas 9, 2017
  Pranešimai:
  1
  Taškai už trofėjus:
  1
  Lytis:
  Vyras
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  Bane_Bos ( Jonas 17m. ) - Projekto administravimas  Andrius_Juska ( Andrius 20m. ) - Serverio kodavimas

  Projekto įžanga.

  VGP-LIFE.LT - projektas kuris nori pažadinti jūsų aistra, pradėtas kurti 2014 metų Gruodžio 21 dienos vakarą. Projekto nauda nepasipelnyti, o tam kad būtų malonu jums čia žaisti, pajausti antrojo gyvenimo jausmą. Šis projektas šiomis dienomis yra gan žinomas buvo jis susikuręs bet virto į pelėnus, o dabar iš pelėnų prisikeliame ir bandome projektą atkelti ant kojų. Šio projekto veiksmo vieta išties neįprasta ir dar niekas nesugebėjo normaliai įgyvendinti projektą San Fierro mieste, bei jų aplinkoje. Išties šio projekto komandos tikslas yra žaidimo stabilumas ir kokybė, vienas iš mūsų prioritetų. Projektas yra kuriamas kiekvieno žaidėjo malonumui, pasibandyti kažką naujesnio ir puošnesnio. Pasistengsim ir labai norim padaryti kur kad įdomesnes sistemas, kurios įtakos aplinką veiksmą jame. Kitas reikalas, jog mes norime pastatyti puse projekto pagal žaidėjų norus, priimdami ir apgalvodami jų pasiūlymus. Stengdamiesi įgyvendinti norus taip, jog jie būtų stabilus ir tikrai reikalingi, tai yra vienas iš punktų. Be žaidėjų - nebūtų mūsų.  Keletas sistemų.  NEWUogavimo sistema- Serveryje galima uogauti uogas keliuose serverio miško taškuose, už rastas uogas galite parduoti pas prekeivį, 1 uoga - 35eur. Uogavimas sudaro 4 lygius, pradedant nuo 0 kelsite pagal surinktas uogas, surinke vis aukštesnį lygi, gausite vis dažniau uogas ir kartais net pinigines.  Verslo sistema  [​IMG]

  Verslus galima pardavinėti kitiems serverio žaidėjams, galima pasideti į verslo biudžeta santaupas.

  Pasitobulinus versla, padidėja verslo atlyginimas daugiau gauni į minute, tobulinti galima už kreditus.  Namų sistema  [​IMG]  Nusipirkus nama galima jį parduoti serveriui ar žaidėjui, arba tiesiog jį perleisti, į nama galima įsidėti pinigų, bei juos išsiimti, nama galima remontuoti, 1# 20'000€ 2# 30'000€ 3# 40'000€ 4# 50'000€ 5€ 60'000€ suremontuojus nama pasikeičia namo išvaizda.  Gaujų sistema  [​IMG]

  Gauja galima įkūrti pasirinkus pagal savo pozitcija. įkūrimo kaina 100'000€ galima paskirti gaujos lyderį, galima rašyti viešai kad visi matytu, parašius /gmapp parodys žemelapyje vietą kur yra ginklų sandelis, ten bus galima gauti ginklų/narkotikų. Bei reikia nusipirkti už kreditus pora galimybių kad galetu žaidėjus surišti, telepartuotis į baze, įsodinti žaidėją į mašina. Taip pat yra gaujos biudžetas. Gaujos varžosi dėl sandelio narkotikų/ginklų kuris pirmas užiims sandelį ir laimes iki galo ta gaują laimes narkotikų/ginklų.  Eventai  Kas 20min atsiras kažkur sf mieste dovanėlė arba pasaga, ją paėmus gausite pinigų ir truputi xp.


  Serverio startas - Tikslios datos nežinome.

  Forumas - http://vgp-life.lt/

  Serverio IP: samp.vgp-life.lt:7777

  Forumo atnaujinimai - http://vgp-life.lt/index.php?/forum/3-atnaujinimai/  Vyksta pirmieji rinkimai į forumo moderatorius ! 2017-03-10 Bus paskelti rinkimai į serverio direktorių prižiūrėtojo pareigas!
   

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...