1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

MTA:SAN- FhDayz.tk Server

Diskusija 'Jūsų MTA serveriai' skyriuje nuo Eteris, Liepa 19, 2014.

 1. Eteris

  Eteris Naujas narys

  Užsiregistravęs:
  Liepa 19, 2014
  Pranešimai:
  1
  Taškai už trofėjus:
  1
  Lytis:
  Vyras
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  [​IMG]

  Labas rytas,dieną,vakarą mieli šios temos lankytojai/skaitytojai,norečiau pristatyti vieną iš unikalesnių MTA : DayZ projektas , man pačiam yra malonu bei džiugu rašyti šią temą , o ar žinote dėl ko? Dėl to , kad tai neįprastas MTA : DayZ projektas ir jis yra Lietuviškas.Tai bus ne pilnas serverio aprašymas.Šiame aprašyme bus paminėtos tik naudingiausios bei naujiausios sistemos,bet laikui begant ir bus sukurtą visų sistemų aprašymas tai yra numatomą [Liepos 20dieną].Šis ilgai visų lauktas projektas pagaliau išvydo šviesą,praejo daug laiko kol FHDayZ.TK Įkurėjas kure šį serverį,bet pagaliau tai įvyko! Serveris įšvydo saules šviesą.  [!] Apie projektą.

  Visas veiksmas vykstą visuose GTA San Andreas miesteliuose/miestuose , kiekvienam mieste yra paslėptą labai daug visokių daiktų kuriuos jūs ieškosite vieni arba su kompaniją ar gerais draugais.Šitame stiliaus žaidime reikia išgyventi nuo zombių bei kitų žaidėju.Norint mus iškelti į aukštumas reikia tik jūsų.

  [!] Projekto Tikslas:

  Mūsų projekto tikslas yra sukurti geriausią/unikaliausią MTA : DayZ projektą Lietuvoje bei kituose užsienio šalysę,Viską ką buvome užsibręže,mum pavyko įgyvendinti ir sukureme serverį,kuris bus įdomus naujokam ,senbuviam ar net veteran kartu su Vierchais.

  [!] Modifikaciją

  Kaip ir minėjau mūsų tikslas įdomumas bei paprastumas,todel mes jums norime pristatyti vieną iš įdomiausių MTA : DayZ projektų.Šis serveris labai sparčiai tobulėją savo sistemomis bei mapp darbais.Kadangi serveryje yra ir kitų žaidėjų , kaikurie būną draugiški bei nuoširdus , o kiti..tik bando nušvilpti iš žmogaus daiktus ar jį tiesiog nužudyti,tad bukite budrus ir nepasitikėkit kiekvienu šiame serveryje esančių žaidėjų.  Inventoriaus sistema:


  Visų pirmą jūs savo inventorije galėsite deti,išmęsti bei panaudoti daiktą.
  Inventorių galite atsidaryti su raide "J"
  Degalų Sistemą:


  Tai yra įprastą sistemą,kaip ir GTA : SAMP serveriuose degalai vis mažėją važiuojant,bet čia norint įpilti degalus reikia susirasti baką su benzinų ir panaudoti jį.


  Ginklų sistemą:


  Jums išgyventi reikes būtinai turėti ginklų,nes be jų jus tiesiog nužudys zombiai/žmonės.Jų yra nuo papraščiausio laužtuvo iki galingo "Sniperio"

  Mašinų sistemą:


  Kaip ir realeme gyvenime mašinos turi turėti variklį , ratus bei benziną/dyzelį.Šiame serveryje visame GTA Sandreas miestuose yra paslėptą labai daug išmėtitą mašinų kurioms trūkstą dalių , tas dalys galimą rasti bet kut kiekviename kampę bei prie namų durų.Serveryje visos mašinos yra su modais štai keletą mašinų,nroėjau įkeltį visas,tai šiandieną vakare jos bus visos įkeltos į atsakymus.

  Fire-Truck


  [​IMG]

  Euros & Admiral


  [​IMG]
  Bandit


  [​IMG]
  Raindence- Heli

  [​IMG]
  Hotdog&Camper

  [​IMG]
  Elegy-Mesa-Tractor

  [​IMG]
  Tampa&Clover


  [​IMG]


  Čia yra maža dalis to ko rasite serverįje.


  MAP Darbai:


  Sumapinta dug vietoviu daugelis ju yra su esme. Na žmones pamate juos savo sugalvoja pavadinimus. Tai nieko daug ir nepasakysiu... Ir va ka matote čia tai yra tik maža dalis viso kito jum teks ieškoti patiems.Nematau prasmęs toliau jas vardinti,jug užsuksytę į patį serverį ir tai pamatisyte patys.


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  Čia tik kelios įspudingos vietovės, kurias išvysite serverįje.

  [!] Žaidimo pradžią.

  Kaip ir kiekvienam normale serveryje reikia užsiregistruoti ir veliau prisijungti.Štai tokią jums lentele išmęs pirmą kartą atėje į serverį:  Joje jums reikes užsiregistruoti,įvęsti Login bei savo sukurtą slaptažodį.Užsirigistrąve jūs turesite prisijungti,prisijungę atsirasyte Random vietoje.
  Pradinis skin:  Norint ,kad jūsų neaužpultų zombis patartiną vaikščioti miesto pakraščiose.Daiktai išmetitį , bet kuriame žemes vietoje,juos rąsti čia nera labai sunku.
  Taigi baigiame aprašynėti šį serverį.Svarbiausią informaciją pasakysime dabar.

  [!] Kodėl rinktis mus?

  Šis serverys išsikyrią nuo kitų mapp darbais,sistėmomis , tvarkingimu bei administratorių sugebėjimais.Tvarkingas tuom , jog čia nera bug'u, nors jei ir randame skubiai ištaisome ir tai pranešamę pačiame žaidime,jug nera prasmės tokią smulkmeną aprašynėti atnaujinimuose.Mes nesiekiame pelno , mes tik norime , kad jūs gerai praleistute laiku kartu su mumis bei bendraujančiais žaidėjais kurie niekados nesiginčioją.Galbūt..Mūsų serveris yra dar labai žemai , bet tikrai šitais žodžiais kurios dabar pasakysių tikrai tikių "Šis serveris iškyls į aukštamas" Tikrai čia nebus jokių pažadų kaip kituose projektuose kurie vis girią , girią serverį , o kas nutinką?Tiesiog žlūgtsą.Tai vą , šis serveris bandys kiltį tik į aukštamas bei bandys plėtotį šį serverį.

  Serverio TeamSpeak adress: TS.FHDAYZ.TK
  Serverio IP adress: mtasa://82.135.154.147:22002
  Serverio Web adress: www.fhdayz.tk
  Serverio ADMIN nick": Tycka ir Eteris
  Serverio Rekordas: 28 žaidėjai. ( Sieksimę Rekordų,ir tai padarysimę!!!)
  Serverio Skype Kontaktai: fhdayz.support
   

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...