1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

[KURIAMAS] GTA San Andreas Legacy

Diskusija 'Jūsų MTA serveriai' skyriuje nuo gtamp, Lapkritis 12, 2019.

 1. gtamp

  gtamp Naujas narys

  Užsiregistravęs:
  Lapkritis 12, 2019
  Pranešimai:
  1
  Taškai už trofėjus:
  1
  Lytis:
  Vyras
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  Sveiki.
  Subforumo "Besikuriantys serveriai" šiame MTA forume neradau, bet manau su "tagu" [KURIAMAS] visiems bus aišku, kas per velnias čia yra, o ir administratoriams per daug neužklius.
  Žinau, kad šis puslapis yra 99% apmiręs negu buvo prieš kokius 7 metus, bet kažkur po truputį žvilgčiotis su pristatymu būsimo serverio manau ne tiek norėčiau, kiek reikėtų.

  Sprendžiant, kur kurti šį projektą (SA-MP ar MTA), pradžioje buvo mintis daryti MTA, po to labai ankstyvoje stadijoje persimesta į SA-MP, tačiau žinant, kad SA-MP pagrindinis "developeris" Kalcor pats pasakė, kad SA-MP nebebus atnaujinamas(nebent security fixes), šokau vėl atgal prie MTA, dėl ko nesigailiu tikrai :)
  Su MTA serverio kūrimu sugyvenu gerai, viskas klostosi pakankamai produktyviai ir drįsčiau teigti, kad lengvai.

  Kurti MTA serverį mintis brendo labai ilgai, sakyčiau kokius 9 metus. Kodėl taip ilgai delsiau ir kodėl būtent dabar negaliu pasakyti tiksliai, tačiau dabar yra tas momentas, kai projektą gan intensyviai lipdau ir tikiuosi jis per protingą laiką išvys dienos šviesą.

  Serveris šiuo metu turi pilnai veikiantį forumą adresu forum.gtamp.lt
  Maloniai lauksiu ir būtinai peržvelgsiu kiekvieną būsimo ar nebūsimo žaidėjo pastebėjimą ir pasiūlymą, be viso to, ir šiaip maloniai laukiami visi nauji veidai.

  Apie būsimą serverį kažko naujo, negu parašyta jo forume, neparašysiu, tai tiesiog pakopijuosiu:

  • Kodėl būtent dabar, o ne vakar?
   Todėl, kad ankščiau nebuvo laiko, lėšų, noro ir nusiteikimo.
  • Kodėl būtent dabar, o ne vakar?
   Todėl, kad ankščiau nebuvo laiko, lėšų, noro ir nusiteikimo.
  • Kokio tipo serveris?
   Šiai dienai prigalvota daug įdomių pavadinimų: RP, RPG, Free-Roam, Real Life, Cops 'n robbers, Deathmatch, Race, Survival ir dar daug visokiausių kitokių.. Nenuspręsta galutinai, kaip pavadinti šią modifikaciją Juk jeigu free-roam tipo modifikacijoje yra ir RP elementų ir deathmatch galimybė, nejaugi dabar reikia pradėti rašyti "Free-Roam | RP | DM" ar panašiai? Atrodo per daug kvaila.. Galima pasakyti tik tiek, kad nebus apsistota ties vieno tipo elementais, bus stengiamasi padaryti ne taip kaip reikia, o taip, kad būtų smagu žaisti. Žinoma užkietėjusiems žaidėjams, kurie susitrenkus automobiliams žaidime nelipa lauk, o sėdi viduje ir per "chat" aimanuoja, kad susilaužė ranką bei laukia greitosios su policija, galiu pasakyti, kad čia bus ne tai, ko tikitės :)

  • Kada?
   Tada, kai bent jau minimaliai bus galima pradėti žaisti. Kada tiksliai - pasakyti negaliu. Jeigu pasakysiu, kad po savaitės, tai bus melas, o jeigu pasakysiu po metų - būsiu ne taip suprastas :) Sekite forumą ir pagrindinį puslapį, kai jis išvys dienos šviesą :)
  Apie serverį:
  Sąrašas, kurio punktus atlikus bus galima testuoti serverį, ruošti jį pirminiam paleidimui.

  • Prisijungimas, registracija
   Prisijungimas ir registracija prisijungus į serverį. Kaip ir įprasta - jokių komandų rašomų ranka, viskas iššokančiuose languose. Duomenys saugomi MySQL, taigi vėliau bus panaudoti žaidėjo valdymo panelėje internetiniame puslapyje.

  • Supažindimas su serveriu. Apmokymai
   Žaidėjui prisijungus ar prisiregistravus prašoma pasirinkti ar šis nori iškart žaisti, ar nori, kad jam būtų aprodyta žaidimo aplinka. Pasirinkus aprodymą žaidėjas matys viską, ką įmanoma veikti serveryje, visą esantį funkcionalumą, užsiėmimus, jam bus parodoma, kaip elgtis, ką spausti ar daryti atitinkamose situacijose, nuo ko pradėti žaisti, kas lengviausia bei sunkiausia.

  • Transporto priemonės gatvėse
   Sudėliojamos transporto priemonės(automobiliai, motociklai, traukiniai, lėktuvai ir kt.) gatvėse, oro uostuose, kaimeliuose, nuošaliose trobelėse, žodžiu visur, kur jų gali prisireikti. Lygio ar pan. ribojimų įlipti į transporto priemonę nebus, tačiau kaip pavyzdys į vieną tanką žaidime galės įlipti visi norintys, į kitą tik tam tikrą lygį pasiekę žaidėjai. Laisvo automobilių kūrimo, kada prisireikia - tikrai nebus, tačiau sprogus automobiliui jei nespėjama jo sutaisyti turimais sugebėjimais ar įrankiais, tikrai nereiks bėgti per pusę žemėlapio iki artimiausios transporto priemonės.

  • Žvejyba
   Žvejyba vandenyje. Žvejoti galima bus praktiškai bet kokiame vandens telkinyje ar jūroje, tačiau vienos vietos bus dosnesnės vandens lobiais, kitos mažiau. Žvejyba bus galima meškerėmis, tinklais, elektra.

  • Profesijos
   Žaidėjų profesijos, kurias šis pasirinkęs realiai žaisdamas ir rinkdmas atitinkamus daiktus, darydamas atitinkamas užduotis galės gaminti, naudoti ar parduoti atitinkamus priedus sau ir kitiems. Konkrečiai kalbama apie tokius dalykus, kaip vaistai(pasigydyti iškart), eliksyrai(trumpalaikiams žaidėjo patobulinimams kaip išvermė, žala kitiems ir t.t.), prietaisai(automobilio tvarkymui, pridėtiniams ginklams automobiliui ir pan.) ir t.t.

  • Pasiekimai(achievements)
   Pasiekimai, tokie kaip "Pasiek 5 lygį", "Nužudyk 10 žaidėjų į galvą" ir pan.
   Už pasiekimų atlikimą gaunami taškai. Taškai iškeičiami į pinigus, daiktus pagal profesiją, papildymus žaidėjui ir pan.
  • Lenktynės
   Neatskiriama serverio dalis! Administratoriai kuria lenktynių trasas žaidime, be jokio kodavimo įsikišimo. Žaidėjai iškart gali jose sudalyvauti.
   Kuriant lenktynių trasą tam tikrose trasos vietose(checkPointuose ar tarp jų) bus galima priskirti parametrus, kaip pagreitinimas, transporto priemonės keitimas, sutaisymas, sugadinimas, išmetimas į orą ir pan.
   Lenktynės taip pat galės būti kelių tipų, nuo standartinių, kas atvažiuos pirmas, iki tokių, kur laimi paskutinis išlikęs gyvas.
  • Ginkluotė
   Ginklų pirkimas atsiskaitant įvairia valiuta. Tai yra daiktai, taškai, pinigai, patirties taškai ir pan.
  • Misijos ir užduotys
   Įvairios misijos. Tiek "daily" misijos, tiek tos, kurias bus galima atlikti 1 kartą per vieną paskyrą. Ne visos misijos bus banalios, kaip "Paimk šitą ir nuvežk ten", NE. Misijų žadama įvairių, tiek nuo atitinkamų nužudymų, tiek "stealth" misijų, "raid" misijų ir panašiai.
   Dalyje misijų dalyvaus serverio valdomi personažai.
  • Inventorius
   Žaidėjo inventorius, kuriame bus žaidėjo daiktai, ginklai, drabužiai, papildymai ir kt. dalykai, kuriuos galima surinkti ir turėti.
   Žaidėjai vieni kitiems gali perduoti daiktus.
  • Parduotuvė
   Parduotuvė, kurioje galima parduoti savo turimus daiktus, arba nusipirkti jų iš kitų žaidėjų. Vieni žaidėjai įkelia prekes, kiti perka jas už nustatytą kainą.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Tiek žinių iš mano pusės. Pilnai sekti kūrimo procesą galite serverio forume. Aš pats asmeniškai seku tiek serverio forumą, tiek šią temą. Su pasiūlymais, pastebėjimais ar šiaip klausimais drąsiai reikškitės čia, ar serverio forume.

  Geros dienos :)
   

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...