1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

GTA-LV.LT - 1.1.1 versija // Startas jau gruodžio 30 dieną !

Diskusija 'Besikuriantys serveriai' skyriuje nuo PanicLife, Gruodis 27, 2016.

 1. PanicLife

  PanicLife Narys

  Užsiregistravęs:
  Rugpjūtis 21, 2015
  Pranešimai:
  3
  Taškai už trofėjus:
  51
  Lytis:
  Vyras
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  [​IMG]


  Gerb. sa-mp projektų žaidėjai,

  Po sunkaus ir varginančio darbo šiandiena esu pasirengęs jums pristatyti vieną, jau ilgai lauktą san andreas multiplayer projektą. Nors jau ganėtinai ilgą laiką mūsų komanda buvo nusprendusi, kad apie šį projektą žinos tik mažumos, tačiau atėjo laikas išlysti į viešumą ir štai, mes čia! Šiandien mes sutvirtėja ir pasiruošę atsiduoti tiesiai į jūsų rankas.

  Taigi, kas mes ?
  GTA-LV.LT - pavadinimas naujas, negirdėtas, tikriausiai ir projektas nieko nežada ?! Ne, ne ir dar kartą ne ! Mūsų komanda jau ilgą laiką stengiasi sukurti vieną kokybiškiausių ir geriausių projektų Lietuvoje, tad peikti tai kas dar neišbandyta neturi jokios prasmės. Mūsų sistemos, unikalumas, komandos sudėtis ir veiksmo vieta yra apgalvota nuo A-Z.
  Tad jeigu kažkada turėjote mintį, kad sa-mp žaidimo serveriai jau nyksta ir nieko daugiau, tikriausiai dar nebuvote girdėję apie mūsų projektą.
  Visas veiksmas pristatomas gražiausiame ir spalvingiausiame SAN ANDREAS mieste Las-ventur'e. Tad jeigu pabodo įprasta miestelių rutina, ir panorote išbandyti kažką naujo, siūlome kopti karjeros laipteliais būtent šiame projekte.
  Šiuo metu galite dalyvauti atrankose į direktoriaus postus ir taip aktyviai prisidėti prie šio projekto istorijos kūrimo.
  Tik tas kuris gerai mus pažįsta žino, kad nieko labiau netrokštame kaip pergalės. Tad jeigu į šią kovą žadate eiti kartu su mumis, mes galime pažadėti, kad atiduosime visą save dėl geriausio projekto vardo ir niekada nenuleisime rankų, kad ir kas benutiktų.
  Apie projektą ir jo sistemas sužinoti galėsite iš netrukus pasirodančiojo sistemų pristatomojo vaizdo klipo.
  Tad jeigu nors truputį likote susidomėja, prašau nelikti abėjingu ir šių metų Gruodžio 30 dieną, 20 valandą vakaro apsilankyti mūsų projekto atidaryme !
  Su didžiausiais linkėjimais GTA-LV.LT projekto komanda.


  KELETAS VAIZDŲ IŠ SERVERIO

   

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...