1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

Angel-pinge.lt // Vyksta atrankos // Dažni atnaujinimai

Diskusija 'Besikuriantys serveriai' skyriuje nuo PanicLife, Rugsėjis 20, 2016.

 1. PanicLife

  PanicLife Narys

  Užsiregistravęs:
  Rugpjūtis 21, 2015
  Pranešimai:
  3
  Taškai už trofėjus:
  51
  Lytis:
  Vyras
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  [​IMG]

  [​IMG]
  Serverio modifikacijos orginalus miestas buvo FortCarson, tačiau mums tai nepatiko, norėjo kažkuo išsiskirti ir sugalvojome viską perkelti į patogu, modernu miestelį Angel-Pine, tačiau iškart susidūrėme su maža problema, miestelis mums pasirodė labai mažas, todėl greit radome sprendimą, mes sugalvojome, šalia Angel-Pine miestelio sumappinti dar pora mažų kaimelių šalią mūsų miestelio, kuriame bus keletas pastatų, lūšnų, įvairių pramogų. Internetinės svetainės dizainas taip pat yra unikalus, stengiames skirti daug laiko netik modifikacijai, tačiau ir svetainėje. Dėl žaidėjų patogumo mes sugalvojome padaryti patogią, modernią VVP, per kurią projekto žaidėjai galės pirkti įvairias paslaugas, pradedant nuo kreditų baigiant administratoriaus statusu.
  [​IMG]
  [​IMG]
  Viena iš įdomiausių sistemų įvardinčiau mašinos tobulinimo (tuningavimo) sistemą, norėdami pasitobulinti savo mašina jums neužteks tesiog nuvažiuoti įgaražą ir viska užsidėti, jums reikės nuvažiuoti į garažą kuris yra pas mechanikus ir ten įvažiavus į garažą išsikviesti mechanikus, o čia ir prasidės smagumas, mechanikas turės užvaryti mašina ant keltuvo, pasikelti mašina, ir pasigaminti arba pasiimti reikiamas detales, bei jas susidėti, tada pateikti čekį užsakymą davusiam klientui.

  transporto sistema: http://imgur.com/a/MbTol http://imgur.com/a/0uLU7#6


  [​IMG]
  Verslų sistema, taip pat serveryje nebus eilinė, bus galimybė apiplėšti verslą, tačiau tai nebus labai paprasta. Apiplėšinėjant verslą su žemu apsaugos lygiu, apie jus policija nesužinos nieko, bei verslo savininkas nematys kas paskutinis tai padarė. Teisėsauga tiesiog pamatys, jog tas verslas yra apvagiamas. Tad šioks toks šansas ir yra įkliūti apiplėšinėjant verslą su aukštu apsaugos lygiu, teisėsauga matys jūsų vardą, pavardę ir verslo pavadinimą, bei kartais gali nepavykti apiplėšti verslo.apiplėšinėjant verslą su aukščiausiu apsaugos lygiu, teisėsauga matys jūsų vardą, pavardę, verslo pavadinimą bei apiplėšti verslą yra 1 galimybė iš 5.apiplėšinėjant verslą žaidėjas privalės būti max. 5 metrų atstumu, jeigu jis bus toliau, verslo apiplėšimas bus nutraukiamas.

  verslų sistema: https://plus.google....428182037708113


  [​IMG]
  Turbūt visiems įdomu kokia bus namų sistema, taigi ji bus išsiskirianti iš visų kitų serverių. Norint įsidėti pinigus į namą, turėsite nusipirkti seifą, jai nepirksite seifo, name bus tuščia siena, prie namo seifo rodys įdėtus pinigus, seifo valdymą bus galima valdyti su ''numpad 6''. Seifą bus galima apiplėšti, apiplėšimo procesas priklauso nuo namo saugos lygio, tačiau bet kokiu atveju apie apiplėšimą bus pranešta policijai. Taip pat bus taikomi namų mokesčiai, kaina sieks nuo 800 iki 1800 per 24 valandas. Iškart pagalvojome apie tai, kad naujokai atėję į serveri neplėštu namų, o kažko siektų, įsidarbinti, turėti gerą darbą, mes sugalvojome padaryti limitą, nuo 0 XP iki 10.000 XP per diena galės apiplėšti tik vieną namą. Jeigu namo savininkui pritrūks pinigų, ar dėl kažkokių priežasčių nenaudoja savo namo, jis gali jį už tam tikrą suma išnuomoti kitam žaidėjui.

  namų sistema: http://imgur.com/a/UJqO8http://imgur.com/a/0uLU7#6  Informacija:

  Tinklalapis: http://www.angel-pine.lt
  SA:MP serverio adresas: samp.angel-pine.lt
  TeamSpeak serverio adresas: ts.angel-pine.lt

  [​IMG]
   

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...