1. Šis tinklalapis naudoja slapukus. Tęsdami būvimą šiame tinklalapyje, jūs patvirtinate, jog sutinkate priimti slapukus. Sužinoti daugiau.

GTA V „GameInformer“ žurnalo viršelyje - „GTA V“

Diskusija 'Naujienos' skyriuje nuo Blantas, Lapkritis 8, 2012.

 1. Blantas

  Blantas Administratorius
  Personalo narys

  Užsiregistravęs:
  Liepa 12, 2008
  Pranešimai:
  1,788
  Taškai už trofėjus:
  753
  Lytis:
  Vyras
  Pradžios puslapis:
  Įvertinimai:
  +388 / 0 / -0
  Skype:
  „GameInformer“ žurnalo viršelyje - „GTA V“
  „GameInformer“ žurnalas pagaliau atskleidė naujojo numerio viršelį, kuriame trys „Grand Theft Auto V“ žaidimo protagonistai. Taip, žaidime jų bus trys! Žurnalas supažindins su žaidimo herojais, jų valdymo būdais bei aptars pasikeitusį „Los Santos“ miestą. Visa tai net 18 - oje puslapių!​
  Viršelis.jpg
  Žurnalo el. versija prenumeratoriams prineinama jau dabar. Spausdinta versija pasirodys lapkričio 16 dieną.​
   
  • Mėgstu Mėgstu x 5
 2. Užsiregistravęs:
  Spalis 18, 2012
  Pranešimai:
  172
  Taškai už trofėjus:
  38
  Lytis:
  Vyras
  Įvertinimai:
  +14 / 0 / -0
  Po naujų pirksiu xboxa, o tada jau GTA V lauksiu :D
   
  • Mėgstu Mėgstu x 1
 3. Yiin

  Yiin Gerai žinomas narys

  Užsiregistravęs:
  Rugpjūtis 6, 2012
  Pranešimai:
  1,094
  Taškai už trofėjus:
  463
  Įvertinimai:
  +325 / 0 / -1
  Skype:
  Pratagonistas? Naują žodį sužinojau :O Belieka sužinoti tikslesnę reikšmę, negu mano greit išmastytas "pagrindinis herojus". :D
   
 4. PAWNED

  PAWNED Naujas narys

  Užsiregistravęs:
  Sausis 6, 2012
  Pranešimai:
  58
  Taškai už trofėjus:
  16
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  O kokių kompiuterio reikalavimų reiks gtav ?
   
 5. Britas

  Britas Gerai žinomas narys

  Užsiregistravęs:
  Balandis 26, 2011
  Pranešimai:
  2,616
  Taškai už trofėjus:
  893
  Lytis:
  Vyras
  Vietovė:
  Lithuania
  Pradžios puslapis:
  Įvertinimai:
  +303 / 0 / -0
  Jau buvo rašyta, kad tokių pat kaip ir „Max Payne 3“.
   
 6. Luk4s

  Luk4s Aktyvus narys

  Užsiregistravęs:
  Kovas 2, 2012
  Pranešimai:
  648
  Taškai už trofėjus:
  213
  Lytis:
  Vyras
  Vietovė:
  Klaipėda, Šilutė
  Įvertinimai:
  +24 / 0 / -0
  Skype:
  Vadinasi mano kompiuteris dar šitą vilks.. laimė.
   
  • Mėgstu Mėgstu x 1
 7. vitalijus

  vitalijus Aktyvus narys

  Užsiregistravęs:
  Kovas 14, 2011
  Pranešimai:
  990
  Taškai už trofėjus:
  153
  Lytis:
  Vyras
  Vietovė:
  Vilnius, Naujininkai
  Įvertinimai:
  +19 / 0 / -0
  Laukėm laukėm ;) Man irgi žaidimas eis be lago.
   
 8. reagat

  reagat Svečias

  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  Laukiam.
   
 9. Jerrys

  Jerrys Naujas narys

  Užsiregistravęs:
  Lapkritis 12, 2012
  Pranešimai:
  10
  Taškai už trofėjus:
  11
  Lytis:
  Vyras
  Įvertinimai:
  +0 / 0 / -0
  Laukem : P
   
 10. wOzie

  wOzie Aktyvus narys

  Užsiregistravęs:
  Gegužė 8, 2012
  Pranešimai:
  34
  Taškai už trofėjus:
  103
  Lytis:
  Vyras
  Vietovė:
  Lithuania
  Pradžios puslapis:
  Įvertinimai:
  +4 / 0 / -0
  Skype:
  Apie GTA 5

  GTA V vartos dar niekur nematytą variklį, į kurį įeina beveik visos mechaninės judesių funkcijos. Šis varikliukas turėtų radikaliai pakeisti valdymą, tačiau jis vis tiek išliks „draugiškas“ žaidėjui.
  Žaidime išvysime tris pagrindinius herojus: Michael, Trevor ir Franklin
  Michael - nesenai sulaukęs 40 metų, jau į „pensiją“ išėjęs vagišius, kuris nekenčia savo žmonos, nes ji laido pinigus vėjais ir ji nekenčia savo vyro Michael. Na atrodo išties idiliška gyvenimiška istorija. Kaip ir kiekvienam vyresnio amžiaus tėčiui yra sunku suprasti savo paauglius vaikus, tai šioje šeimoje tvyro ta pati situacija. Michaelio „uždirbti” pinigai jau eina į pabaigą, tad jis planuoja grįžti į verslą.
  Trevor - vaikščiojantis kriminalas, kitaip šio asmens ir nepavadinsi. Visiškas karštakošis, nutrūktgalvis narkomanas, turintis maniakinių požymių, žiaurus plėšikas visada pasiruošęs „misijai”. Seniau dirbdavo kartu su Michael.
  Franklin - nesenai įkopęs į trečiąją dešimtį, skolas išmušinėjantis sukčius. Jis dirba prabangių automobilių pardavėju ir pardavinėja automobilius tiems, kurie negali jų įsigyti. Tačiau iš „širdies“ jis mokėti už automobilį leidžia mokėti dalimis, tačiau kai pirkėjas nebegali susimokėti pinigų, jis pradeda dirbti savo kitą darbą - skolų išmušinėtojo. Beieškodamas ką galėtų apvogti praeivių minioje netyčia užkliudo Michael.
  Žaidimo metu Jūs galėsite pasikeisti į vieną iš trijų veikėjų. Tad jei žaidėte už Trevor išsikvietę menu juostą galėsite išsirinkti kitą herojų ir žaidimą tęsti su juo.
  Trevor gyvena Blaine kaimelyje, kuris pagarsėjęs iš lengvatų gyvenančiais valkatomis.
  Kiekvienas iš herojų ir toliau turės galimybę užpulti kiekvieną praeivį tiesiog miesto gatvėje vidury baltos dienos, tačiau aplinkiniai į šiuos veiksmus reaguos skirtingai, priklauso nuo situacijos.
  Jei nutiktų taip, kad per susišaudymą Jums prašovė degalų baką ir jis laša iš jūsų automobilio, tad skubėkite keisti automobilį! Prilašėjusį kurą galima uždegti žiebtuvėliu ir tokiu būdu ugnis pasieks Jūsų automobilį. Žiūrint iš kitos perspektyvos - sulauksime dar daugiau sprogimų.
  Žaidime ir toliau išliks treniruoklių salės, kurių pagalba galėsime tobulinti savo herojų kūną. Vienas sporto klubas bus įsikūręs kaip tik ant jūros kranto.
  Į žaidimą grįš ginklų parduotuvė pavadinimu Ammu-Nation.
  Kiekvienas valdomas herojus bus skirtingai motyvuotas tam tikram darbui. Taip pat kiekvienas herojus turės skirtingus sugebėjimus.
  Jei Jūs nevaldysite nei vieno iš nurodytų herojų, Jūs galėsite juos sutikti tiesiog gatvėje. Nes per tą laiką, kol Jūs žaisite už kitą personažą, likusieji nesnaus ir toliau gyvens savo gyvenimą.
  Žaidime svarbų vaidmenį suplanuoti apiplėšimai ir kitos vagystės, kurios bus išties komplikuotos.
  Bus ir tokių misijų, kuriose reikės valdyti visus tris herojus vienu metu. Tad nurodžius vienam kokius darbus jis turi atlikti, turėsite skubėti perimti kito herojaus valdymą.
  Atsiras muzikos parduotuvės.
  Kiekvienas iš Jūsų valdomų herojų galės paimti įkaitu bet kurį civilį prispaudęs vieną ranką prie gerklės, o tuo tarpu kita ranka drąsiai mojuos ginklu.
  Jei nutiks taip, jog Jus vysis keletas policijos ekipažų, o galbūt ir visi miesto departamentai, tai Jums pagalbos ranką išties kiti herojai. Trevor puikiai moka skraidyti malūnsparniu, tad jis pakilęs virš miesto puikiai matys kuria kryptimi Jums važiuoti, kad lengviau pabėgtumėte nuo pareigūnų. Tuo tarpu Franklin - įgudusi snaiperio rankelė, galės atsišaudyti iš oro, o galbūt ir peršauti ne vieno pareigūno automobilio padangas.
  GTA V pasitelks keletą kinematografinių judesių, kurie buvo Max Payne 3 žaidime.
  Beveik visa žaidimo mechaninė pusė yra perdaryta iš pat pagrindų.
  Naujojoje žaidimo dalyje mašinos „stipriau” laikysis ant žemės. Pasak kūrėjų, „GTA 4 žaidime, automobiliai buvo panašūs į valtis ir labai siūbuodavo. Tad į naująją žaidimo dalį mes norime įnešti šiek tiek lenktynių stiliaus valdymo.“
  Patobulintas šaudymo varikliukas.
  Rockstar Games žaidime pabrėš, jog mušimasis rankomis yra daug „smagesnis” vietoj to, kad paimti automatą ir visus be gailesčio ištaškyti.
  Sam Houser ir Aaron Garbut nusprendė, kad jie pilnai neperteikė Los Anželo ankstesnėse dalyse, todėl į šį žaidimą pažada sudėti visas pastangas atkuriant tikslų Los Anželo miesto žemėlapį ir gyvenimo nuotaiką.
  Kūrėjai žaidimo plotą apibrėžia kaip „didžiausia žaidimų aikštelė Rockstar istorijoje”.
  Vandenyno, kuris supa Jūsų miestą, dugnas yra visiškai detalizuotas iki menkiausios smėliuko frakcijos. Jūs taip pat nevaržomai galėsite jį ištyrinėti.
  Žaidime bus didelė gausa automobilių ir kitų transporto priemonių tokių kaip: BMX, kalnų dviračiai, motokrosiniai motociklai, sunkvežimiai, malūnsparniai, naikintuvai ir dar daug daug kitų.
  Rockstar Games į žaidimą įdėjo nemažai pašalinių, mini žaidimėlių tokių kaip boulingas, pulas ir panašiai. Sakoma, jog šiame žaidime taip pat turėsime galimybę sužaisti ne vieną pokerio partiją.
  Kiekvienas herojus turi skirtingus hobius.
  Žaidime reikia tikėtis daug daugiau linksmų piešinukų ir kitokių grafinių subtilybių, kurios papuoš ne vieno niūraus pastato sieną.
  Lauko sportas - dar nematyta GTA subtilybė. Naujojoje dalyje galėsite užsiiminėti joga, žaisti golfą, tenisą, bėgimu ir panašiai.
  Kiekvienas herojus turės savo atskirą draugų ratą.
  Puikiai žinomi CJ ir Tommy šiame žaidime bus tik menami charakteriai ir tikrai neužims didelės žaidimo dalies.
  Žaidime bus vystoma ekonomika ir Jūs galėsite tapti šio vyksmo dalimi. Dėja, bet įsigyti kitų pastatų ar įmonių negalėsime, tačiau kūrėjai pažada alternatyvą, kuri turėtų nustebinti kiekvieną žaidėją.
  Į žaidimą sugrįš ir mobilusis telefonas, tačiau nesulauksite ilgų ir nuobodžių skambučių. Šis prietaisas bus skirtas tik pramogoms.
  Žaidime atsiras ir nenumatytų misijų, tokių kaip: pagauti bėgantį vagį, padėti sutvarkyti automobilį ir panašiai.

  Praėjusią savaitę Rockstar Games paskelbė, jog planuojantys pirkti žaidimą gali jį užsakyti jau dabar. Žaidimas turėtų pasirodyti 2013 metų pavasarį, tačiau tiksli data dar nėra paskelbta.
   
  • Mėgstu Mėgstu x 1

Dalintis šiuo puslapiu

Kraunama...